KARGO DETAYLARI

Kargo Seçimi

Ödeme adımından hemen önce kargo seçimi yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için MNG Kargo ile çalışıyoruz.

         indir.png (6 KB)


Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Mamavadisi.com'dan yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bu tutarın altındaki siparişlerde sipariş tutarına ek olarak kargo ücreti eklenecektir. 200 TL altı siparişler için kargo ücreti 28,00 TL dir.
Neden Kapıda Ödeme Ücreti Ödüyorum ?

Kapıda ödeme seçeneği kredi kartı olmayan veya var olan kredi kartını internette kullanmak istemeyen müşterilerimiz için sunduğumuz özel bir hizmettir. Kapıda Ödeme seçeneğinde siparişinize ait ücreti, size kargoyu teslim eden kargo elemanına yaparsınız. Kargo elemanı sizden aldığı parayı bize ulaştırır. Kapıda Ödeme ücreti kargo elemanının parayı sizden alıp bize getirme ücretidir. Bu ücret kargo ücreti değildir. Kapıda Ödeme ücretini EFT / Havale yaparken bankanıza ödediğiniz ücret gibi düşünebilirsiniz. Kapıda ödeme hizmetinin ücreti 10 TL'dir ve sipariş tutarına eklenerek ödemeyi tarafımıza gerçekleştirmiş olursunuz.

Kısacası, kapıda ödeme ve kargo ücreti hizmet bedellerini kargo görevlisine ekstra ödemiyorsunuz. Sipariş aşamasındayken sepet tutarınıza otomatik olarak ekleniyor.

kapıda.jpg (32 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.